Dawid Janczyk, Jacek Zieliński i Łukasz Surma na konferencji przed meczem z Wisłą - fot. Adam Polak
REKLAMA

Zieliński: Wisły się nie boimy

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

"Początek tygodnia nie wyglądał obiecująco. Na treningu miałem 14 zawodników, z czego 12 mogło grać w Krakowie. W trakcie kolejnych dni na szczęście było już lepiej i wygląda na to, że nie będę mógł skorzystać tylko z Grzelaka i Burkhardta oraz od dawna kontuzjowanych Edsona i Szałachowskiego. Nie jest jeszcze przesądzona sprawa z Dicksonem Choto, ale powrócił do treningów." - mówi Jacek Zieliński na konferencji przed meczem z Wisłą Kraków.
"Z Wisłą zagramy tak, jak zagraliśmy do tej pory, wielkich zmian nie będzie. Mieliśmy tydzień czasu, ale zmiany ustawienia nie będzie.
My nie żyjemy historią. Jesteśmy optymistami przed tym spotkaniem. Nie chcemy się grzebać w sprawach statystycznych i patrzeć kiedy po raz ostatni wygraliśmy czy strzeliliśmy bramkę na Wiśle." - dodał szkoleniowiec Legii.

"Jestem przekonany, że zawodnicy zagrają na tyle, na ile ich stać. Nie będę szukał żadnych usprawiedliwień, że nie będę mógł skorzystać z kilku graczy. Taki jest futbol, a jeżeli Wisła chce narzekać to niech narzeka, to ich sprawa. Mają tak silną kadrę, że moim zdaniem mogą zmontować dobry skład i stać ich na rozegranie dobrego meczu. My się ich nie boimy. Zostawimy serce na boisku i zobaczymy co będzie." - zakończył "Zielu".


fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.