Paweł Faraś znowu walczy o medale!

Podnoszenie ciężarów: Faraś wicemistrzem Polski

źródło: CWKS Legia - Wiadomość archiwalna

W niedzielę, po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, wystartował Paweł Faraś który został wicemistrzem Polski Juniorów do lat 20 w kategorii 105 kg (waga 94-100) zdobywając w rwaniu 143 kg (złoty medal), w podrzucie 170 kg (srebrny medal) i w dwuboju uzyskując 313 kg zdobył srebrny medal.

Start Pawła należy uznać za dobry, gdyż startował po prawie dwuletniej przerwie w Mistrzowskich imprezach.
Dobrze spisał się również Miłosz Świder który w kategorii 69 kg zajął 7 miejsce.
Krzysztof Stępień który startował w kategorii 85 kg zajął 10 miejsce, takie samo miejsce zajął również Bartłomiej Sojka który w kategorii 105 kg uzyskał 225 kg.
W punktacji klubowej CWKS Legia Warszawa uzyskała 15 punktów.