REKLAMA

Ostrowski: może już czas na pozwy sądowe

źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Członek zarządu Legii Warszawa Jarosław Ostrowski zapowiedział, że klub zidentyfikuje uczestników awantur na stadionie Vetry Wilno i zabroni udziału w meczach. Nie wykluczył, że skieruje przeciw nim pozwy do sądu. "Jestem wstrząśnięty, zażenowany i zawstydzony tym, co zobaczyłem. To wystarczy za cały komentarz do tej sytuacji" - powiedział Jarosław Ostrowski.
Zapowiedział, że warszawski klub w "konsekwentny sposób będzie prowadził identyfikację uczestników zamieszek".

"Tak, jak do tej pory będziemy stanowczy w eliminacji jednostek, które, nie potrafiąc się zachować, szkodzą dobremu imieniu klubu i narażają go na straty. Identyfikacja tych osób nie powinna być trudna, bo jest zapis telewizyjny wydarzeń. Zresztą kilka osób sam rozpoznałem oglądając relację telewizyjną" - przyznał.

"Będziemy kierować przeciw nim wnioski do policji i prokuratury. Być może także już najwyższy czas, by takich osobników pozywać do sądu cywilnego" - dodał.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.