Paweł Kosmala - fot. Adam Polak
REKLAMA

Kosmala: Nie damy się terroryzować

Tomek Janus, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Po wczorajszych zajściach w Wilnie, natychmiast pojawiły się plotki, że grupa ITI może wycofać się ze sponsorowania Legii. Zdementował je podczas dzisiejszej konferencji Paweł Kosmala. „Nie rezygnujemy z Legii i nie pozwolimy sobie, żeby taka decyzja była podejmowana pod naciskiem bandytów, którzy wywołali zamieszki podczas meczu” – zapewnia członek rady nadzorczej KP Legia.
W ostatnich kilkunastu dniach była to już druga informacja o rzekomym wycofaniu się ITI z inwestowania w Legię. Pod koniec czerwca jako przyczynę podawano brak środków na budowę nowego stadionu. Kosmala zapewnia jednak, że nie ma mowy o pochopnych decyzjach. „Legia, jak każda inwestycja ITI jest celem długofalowym. Dyskutowaliśmy dziś na ten temat przed kilka godzin i nasze priorytety nie ulegają zmianie. Nadal są nimi nowoczesny stadion i grająca na nim dobra drużyna. Liczymy, że w osiągnięciu tego celu pomogą nam prawdziwi kibice i media” – wyjaśnia, jednocześnie zwracając uwagę na konieczność dbania o wizerunek klubu. „Musimy dbać o nasz image i nie pozwolimy by Legia kojarzyła się z wydarzeniami z Wilna. Gdy przejmowaliśmy ten klub nie było tu nawet dobrego monitoringu. Dziś sytuacja na naszym stadionie jest dużo lepsza i nie pozwolimy to zepsuć” – zakończył Kosmala.Paweł Kosmala - fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.