REKLAMA

Majewski: Gizie musi się chcieć

Tomek Janus, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Dziś na treningu Legii ma się pojawić jej najnowszy nabytek, czyli Piotr Giza. Były już zawodnik Cracovii jeszcze do piątku trenował pod okiem Stefana Majewskiego. Trener niezbyt chętnie wypowiada się jednak o „Gizmo”. „To bardzo dobry piłkarz. Ma cechy, które nie posiadają wszyscy piłkarze w naszej lidze. Jest jednak jedna rzecz – on musi chcieć grać” – wyjaśnia enigmatycznie.
Majewski nawet naciskany, nie chce powiedzieć, co ma na myśli formułując takie opinie. „Ja już powiedziałem wszystko, co miałem do powiedzenia” – ucina wszelkie pytania. Nie jest to pierwsza sytuacja, w której Majewski na pytanie o Gizę, nabiera wody w usta. W przeszłości trener Cracovii zarzucał nowemu pomocnikowi Legii, że za mało biega po boisku. Tajemnicą poliszynela był konflikt na linii Majewski – Giza. Zaowocował on tym, że reprezentant Polski często siedział na ławce rezerwowych. W końcu klub nie widząc innego sposobu na rozwiązanie sprawy, zdecydował się na wypożyczenie piłkarza. Sam zainteresowany zapewnia, że do Warszawy przyjeżdża by odbudować formę. Czy mu się to uda, przekonamy się już niedługo.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.