Piotr Giza dołączył w poniedziałek do nowych kolegów - fot. Adam Polak
REKLAMA

Giza już trenuje z Legią (zdjęcia)

Tomek Janus, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Na poniedziałkowym treningu Legii, zgodnie z zapowiedziami, pojawił się Piotr Giza. Nowy nabytek Wojskowych ma więc już za sobą pierwsze zajęcia na Łazienkowskiej. Ok. 10:30 „Gizmo”, ubrany już w barwy Legii, wyszedł na boczne boisko, gdzie rozpoczęły się ćwiczenia. Te nie należały do zbyt intensywnych, ze względu na wczorajsze spotkanie z Cracovią.

Giza podczas zajęć trzymał się razem z Bartłomiejem Grzelakiem. Później musiał jednak radzić sobie sam. „Grzelu”, jak wszyscy zawodnicy z wyjściowej jedenastki z wczorajszego meczu, biegał bowiem dłużej od reszty piłkarzy. W tym czasie „Gizmo” pod okiem trenera Ryszarda Szula biegał na krótkich dystansach.

Po biegach rozegrany został krótki mecz. Wzięli w nim udział także Jan Urban i Jacek Magiera. Trener Wojskowych kilka razy potwierdził, że wciąż pamięta jak gra się w piłkę na wysokim poziomie. Gorszy od niego nie chciał być także Jan Mucha, który dziś zagrał w polu. Po jednym z jego dobrych uderzeń głową, piłka wylądowała nawet na poprzeczce. W meczu nie wzięli udziału zawodnicy, którzy zagrali wczoraj przeciwko Cracovii. Zamiast klasycznej piłki, rywalizowali w meczu siatkonogi.

W treningu wzięło udział także trzech zawodników z młodzieżowej drużyny Legii, która rozegra dziś swój mecz w Krakowie. Jacek Skrzyński, Jakub Ambrożewicz i Jakub Polniak mieli więc okazję trenować razem z pierwszym zespołem

Koniec treningu nie oznaczał końca obowiązków Gizy. Zawodnik dopiero dziś w nocy przyjechał do Warszawy i na pewno nie może narzekać na nudę. Po południu czekały go jeszcze badania, na które pojechał razem z doktorem Stanisławem Machowskim. Wyjeżdżając z Łazienkowskiej „Gizmo” mijał się z Dawidem Janczykiem, który także zawitał dziś do swojego byłego klubu.

Poniżej prezentujemy 24 zdjęcia, które wykonał Adam Polak:


fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.