Czwartek, 4 maja 2000 r. godz. 23:59

11 goli w dwĂłch meczach Pucharu Polski

Woytek

Aż 8 goli padło we Wronkach, gdzie miejscowa Amica pokonała drugoligowy zespół RKS-u Radomsko 5-3. W pierwszej połowie goście prowadzili już 2-0, jednak jeszcze w pierwszej połowie wronczanie wygrywali 3-2 zdobywając 3 gole w ostatnich 7 minutach. Tuż po przerwie było 4-2, ale Radomsko potrafiło zdobyć trzecią bramkę. Jednak ostatnie słowo należało do Króla, który w 90 minucie z rzutu karnego ustalił wynik na 5-3.

Ciekawe spotkanie odbyło się w Krakowie, gdzie grał mistrz z prawdopodobnie
przyszłym mistrzem. Wisła pokonała Hoop Polonię 2-1, drugą bramkę zdobywając w 90 minucie po golu z rzutu karnego (Żurawski). Wcześniej gole zdobywali
Moskalewicz (dla Wisły) i Batrczak (dla Hoopu). Rewanże odbędą się 11 maja.