400 kibiców dopingowało Legię w meczu z Kutnem - fot. Woytek

Koszykówka: Legia 61-105 Kutno

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Nie udał się dzisiejszy mecz koszykarzom Legii. W hali na Bemowie, w obecności około 400 kibiców, podopieczni Roberta Chabelskiego przegrali z AZS Kutno aż 61-105. Przed tym spotkaniem goście zajmowali przedostatnie miejsce w tabeli. W październikowym spotkaniu obu drużyn Legia wygrała w Kutnie 83-81. W sobotę jednak już pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 15-29. Do przerwy natomiast goście prowadzili 34-52. W trzeciej kwarcie ich przewaga wzrosła aż do 31 punktów (46-77). W ostatniej części gry "Wojskowi" nie potrafili przeciwstawić sie atakom AZS i ostatecznie ulegli 61-105. Więcej informacji i fotoreportaż znajdziecie w dziale Koszykówka.