W turnieju legijnych FC w Wyszogrodzie wzięło udział kilka drużyn - fot. Edyta Wiśniewska

Turniej fanklubów w Wyszogrodzie

źródło: SKLW - Wiadomość archiwalna

W minioną sobotę w Wyszogrodzie odbył się drugi turniej fanklubów Legii Warszawa. Pierwszą taką imprezę zorganizowano w styczniu w Węgrowie. Wówczas zwycięzcami zostali kibice z Rawy Maz. Tym razem najlepsi okazali się kibice z Sochaczewa, którzy w bardzo emocjonującym meczu finałowym pokonali 5-3 przedstawicieli fanklubu z Węgrowa. Najlepszym strzelcem turnieju został Karol Piotrowski z Mławy, który otrzymał puchar i medal ufundowany przez prezesa SKLW, oraz upominki ufundowane przez FC Wyszogród.
Najlepszym bramkarzem wybrano Mariusza Borsuka z Węgrowa. Zespoły od I do IV miejsca zostały nagrodzone pucharami ufundowanymi przez burmistrza miasta Wyszogród oraz upominkami przygotowanymi przez FC Wyszogród.