Grali przyjaciele

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Kiepska passa Zagłębia Sosnowiec na wyjazdach trwa. Sosnowiczanie nie wygrali jedenastego z rzędu spotkania na obcym stadionie. Znacznie lepiej wyglądała inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu Pogoni. "Portowcy" narzekać mogą jedynie na frekwencję na trybunach, która mimo sporej promocji meczu, do najwyższych nie należała. W niedzielę swoje mecze różnicą jednej bramki wygrały ekipy z Hagi oraz Turynu.
I liga: Jagiellonia Białystok 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie po wygranej z Legią miało nadzieję na zdobycie kolejnych punktów w Białymstoku. I po pierwszej połowie szansa na to była spota. Co prawda prowadzenie objęli gospodarze w 38 minucie, ale 4 minuty później do wyrównania doprowadził Marcin Komorowski. Niestety, tuż po zmianie stron gospodarze zdobyli zwycięską bramkę i to oni zapisali na swoim koncie 3 punkty.

IV liga: Pogoń Szczecin 2-0 Victoria Przecław
Po zimowej przerwie na boisko wrócili szczecinianie. Po wysokiej wygranej w PP tym razem udowodnili swoją wyższość nad ligowym konkurentem. Na stadionie Pogoni stawiło się zaledwie 3 tysiące kibiców, którzy oglądali ataki swojej drużyny, które w większości przypadków były nieskuteczne. W końcu w 37 minucie bramkę dla "Portowców" strzelił Maciej Ropiejko. Szczecinianie ostro ostrzeliwali słupki i poprzeczki bramki Victorii, aż w końcu w ostatniej minucie gry po raz drugi trafili do siatki. Obie drużyny kończyły zawody w dziesiątkę.

Jupiler League: FC Emmen 1-2 Den Haag
Przyjaciele z Hagi pną się coraz wyżej w ligowej tabeli. Tym razem uporali się na wyjeździe z Emmen. Na bramki kibice musieli poczekać do drugiej połowy. W 56. minucie Cornelisse otworzył wynik spotkania. Na niespełna 10 minut przed końcem na 2-0 podwyższył Kadi i 3 punkty dla Den Haag były niemal pewne. Po chwili kontaktowego gola strzelił Pannekoek, ale to było wszystko na co było stać gospodarzy.

Serie A: Juventus Turyn 1-0 Napoli
Oj mocno się namęczyli nasi przyjaciele z Turynu. Juventus podejmował u siebie Napoli. Każdy kto spodziewał się łatwej wygranej gospodarzy, mógł czuć się rozczarowny. Komplet punktów "Starej Damie" zapewnił dopiero w 88. minucie Iaquinta.
Juventus nadal zajmuje trzecie miejsce w lidze.
17.03.2008 g.12:00 Zagłębie Lubin - Młoda Legia