Olimpia wygrywa u siebie

Fumen - Wiadomość archiwalna

Wczoraj oprócz Legii na murawie walczyli również piłkarze Olimpii Elbląg. Nasi przyjaciele udanie zaprezentowali się przed własną publicznością. Żółto-biało-niebiescy pokonali 2-0 na własnym boisku Mazowsze Grójec. Wynik meczu rozstrzygnął sie w pierwszej połowie, a na listę strzelców wpisali się Michał Chmielecki oraz Piotr Trafarski. Po zmianie stron goście mogli zdobyć kontaktowego gola z rzutu karnego, ale jedenastkę obronił Krzysztof Hyz. Elblążanie utworzyli 300-osobowy młyn, który doping rozpoczął w drugiej połowie. Na płocie zadebiutowały 4 flagi Olimpii - "Zawada", "Prosta" oraz "Stok & Przyjaciele" i "Stare Miasto".
Po 18. kolejkach Olimpia Elbląg zajmuje 12. miejsce w swej grupie na III-ligowym froncie.