Hokej: Legia 2-4 KTH Krynica

Mishka - Wiadomość archiwalna

W sobotnim meczu rozegranym na Torwarze Legia przegrała z wiceliderem z Krynicy 2-4. Goście objęli prowadzenie w 3. minucie po bramce Pacha. W 7. minucie wyrównał Rostkowski i tak zakończyła się pierwsza tercja. Niestety w końcówce drugiej części gry drużyna KTH w odstępie kilkudziesięciu sekund strzeliła dwie bramki, które zadecydowały o porażce. Trzecia tercja zakończyła się remisem 1-1. Drugiego gola dla Legii zdobył Połącarz. Spotkanie oglądało 300 kibiców. W niedzielę drużyny rozegrają drugie spotkanie. Początek o godzinie 13 na Torwarze II. Zapraszamy!