Grali przyjaciele

Piłkarze Olimpii Elbląg w końcu zdobyli komplet punktów w lidze. W Kołobrzegu Zagłębie bezbramkowo zremisowało z Kotwicą. Piłkarze Juve zremisowali 1-1 z Interem Mediolan. Drużyna Den Haag miała pecha w meczu z Willem. Prowadząc już 3-0 nasi przyjaciele zaledwie zremisowali. Szczęścia nie miała również Pogoń, która prowadząc 2-0 w Jarocinie, również podzieliła się punktami. Na ten ciekawie zapowiadający się pojedynek nie zostali wpuszczeni fani "Dumy Pomorza". Na szczecinian nałożono zakaz wyjazdowy na dwa wiosenne spotkania, za zamieszki na meczu w Sosnowcu. Wcześniej fani Pogoni musieli odpuścić wyjazd do Legnicy.
III liga: Olimpia Elbląg 1-0 Czarni Olecko
Olimpia w końcu zdobyła komplet punktów w trzecioligowych rozgrywkach. Piłkarze ZKS-u pokonali przed własną publicznością Czarnych Olecko 1-0. Jedyna bramka spotkania padła w 24 minucie po uderzeniu Karola Stysia. Olimpia nadal utrzymuje kilku punktową przewagę nad drugim w tabeli Huraganem Morąg.

II liga: Kotwica Kołobrzeg 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Spotkanie w Kołobrzegu było pierwszym po zmienia na ławce trenerskiej w Sosnowcu. Janusza Kudybę zastąpił na tym stanowisku Piotr Pierścionek, dla którego jest to drugie podejście do tej roli. Do bramki Zagłębia powrócił Maciej Gostomski i tym razem Zagłębie bramki nie straciło. Szkoda jednak, że zawodnikom z pola również nie udało się zakończyć żadnej z akcji golem. Pierwsza połowa spotkania stała na bardzo niskim poziomie. Po przerwie było trochę lepiej. Najlepsze sytuacje przyjezdni mieli w 70 minucie, kiedy strzał Myśliwego z 22 metrów obronił Sobański i w 89 minucie meczu. Zagłębie wyszło wtedy z kontrą, a po podaniu Filipowicza na bramkę Kotwicy uderzał Myśliwy. Minimalnie obok bramki.

Serie A: Juventus Turyn 1-1 Inter Mediolan
Kolejne spotkanie Serie A bez zwycięstwa Juventusu. W 64 minucie meczu na prowadzenie wyszli przyjezdni, którzy po uderzeniu Balotelliego pokonali Bufffona. "Stara Dama" może mówić o szczęściu, bo do wyrównania doprowadziła dopiero w ostatniej minucie meczu. Wtedy jeden punkt ekipie z Turynu zapewnił Grygera. Przez ostatni kwadrans gospodarze grali w 10-kę, po tym jak czerwoną kartką ukarany został Tiago.

Eredisivie: Willem II Tilburg 3-3 Den Haag
Aż 6 bramek zobaczyli kibice w czasie meczu Willem z Den Haag. Niestety nasi przyjaciele nie mogą być zadowoleni z końcowego wyniku. Prowadząc już 3-0, w drugiej połowie stracili trzy bramki i dwa punkty. Na prowadzenie "Bociany" wyprowadził Karim Soltani w piątej minucie. Ten sam zawodnik w 28 minucie podwyższył wynik na 2-0. W 52 minucie Richard Knopper strzelił trzeciego gola dla gości, ale niestety 20 minut przed końcem rozpoczął się koncert w wykonaniu gospodarzy. Najpierw Messoudi wykorzystał rzut karny, dwie minuty później Demouge strzelił bramkę kontaktową, a w 76 minucie Mourad doprowadził do wyrównania. W ostatnim kwadransie żadna z drużyn nie potrafiła trafic do siatki.

II liga: Jarota Jarocin 2-2 Pogoń Szczecin
Pogoń coraz lepiej radzi sobie w II lidze i ma realne szanse awansu na zaplecze ekstraklasy. W niedzielnym spotkaniu w Jarocinie szczecinianie zdobyli jednak tylko jeden punkt. "Portowców" na prowadzenie wyprowadził Maciej Ropiejko w 24 minucie gry i wynik 1-0 dla gości utrzymał się do przerwy. Trzy minuty po wznowieniu gry Tomasz Parzy podwyższył na 2-0 z rzutu karnego. Kontaktowego gola dla Jaroty zdobył Maciej Manelski w 64 minucie. Gdy wydawało się, że wygrana Pogoni jest niezagrożona, w ostatniej minucie Dawid Piróg doprowadził do remisu. Właśnie ten gol sprawił, że Pogoń nie powróciła na pozycję lidera. Portowcy zajmują drugie miejsce, z jednym punktem straty do MKS-u Kluczbork, ale mają też jeden mecz zaległy.