CWKS pokonał rezerwy Nadarzyna 2-0 - fot. Hugollek

A-klasa: CWKS 2-0 GLKS II Nadarzyn

Hugollek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Piłkarze CWKS-u w rozegranym dziś na Bemowie spotkaniu pokonali rezerwy GLKS-u Nadarzyn 2-0. Legioniści, niesieni przez całe spotkanie dopingiem kibiców, zwyciężyli w bardzo ważnym spotkaniu. Nadarzyn podobnie jak Legia walczy o awans do ligi okręgowej.

Początkowo nic nie wskazywało jednak na tak szczęśliwe zakończenie tego pojedynku. Wszystko za sprawą świetnie sprawującej się formacji obronnej gości, która zażegnywała praktycznie każdą groźniejszą akcję przeprowadzaną przez "wojskowych".

W związku z tym po gwizdku kończącym pierwszą połowę, piłkarze obu drużyn schodzili z boiska bez utraty gola. Po wznowieniu gry zawodnicy Legii przystąpili do zmasowanego ataku na bramkę nadarzynian, co przyniosło efekty w postaci goli, które padły w 62. i 68. minucie spotkania, a ich autorami byli Tomasz Świerczewski i Robert Zielonka. Trybuny, na których zgromadziło się około stu fanów, oszalały. Kilkukrotnie dało się słyszeć m.in. "Mistrzem Polski jest Legia!" oraz "Bójcie się chamy, do okręgówki wracamy!". W momencie, gdy sędzia odgwizdał koniec meczu, uradowani zwycięstwem fani wtargnęli na murawę, by razem ze swymi ulubieńcami odtańczyć legijnego walczyka. Tę chwilę euforii prezentujemy na filmiku poniżej.
Za tydzień legioniści zagrają przy Obrońców Tobruku z Jednością Żabieniec - drużyną znajdującą się podobnie jak Nadarzyn w czołówce tabeli A-klasy. By poważnie myśleć o awansie, "wojskowi" będą musieli zwyciężyć.

CWKS Legia 2-0 (0-0) GLKS II Nadarzyn