Grali przyjaciele

W rozegranym dziś zaległym spotkaniu II ligi zachodniej, piłkarze Pogoni zremisowali w Bydgoszczy z Zawiszą 1-1. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis, ale 7 minut przed końcem na prowadzenie wyszli gospodarze. Pogoń doprowadziła do wyrównania w doliczonym czasie gry.

II liga: Zawisza Bydgoszcz 1-1 Pogoń Szczecin
Działacze Zawiszy od dłuższego czasu czynili wszelkie starania, by mecz z Pogonią odpowiednio nagłośnić. Cel był jeden - rekord frekwencji w obecnym stadionie na stadionie w Bydgoszczy. Kibice Pogoni na ten wyjazd otrzymali 400 wejściówek. Nie wszystkie rozprowadzono w Szczecinie i ostatecznie w stronę Bydgoszczy ruszyło 150 "Portowców". Przez większość spotkania na boisku brakowało akcji podbramkowych. Dopiero na 7 minut przed końcem meczu Zawisza, za sprawą Kanika wyszedł na prowadzenie. Pogoń grała do końca i w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Piotr Petasz. Pogoń zajmuje obecnie drugie miejsce w lidze, ze stratą czterech punktów do MKS-u Kluczbork.