Grali przyjaciele

Piłkarze Olimpii Elbląg wysoko wygrali w wyjazdowym meczu z MKS-em Mielnik, choć pierwsza połowa zupełnie na to nie wskazywała. Gospodarze objęli prowadzenie na początku meczu i aż do 56 minuty skutecznie bronili dostępu do własnej bramki. Na szczęście 3 punkty powędrowały na konto Olimpii. Rywal elblążan do awansu również wygrał swój mecz. Bezpośredni meczu Huraganu Morąg z Olimpią 30 maja.

III liga: MKS Mielnik 1-4 Olimpia Elbląg
Piłkarze Olimpii Elbląg wygrali w rozegranym dziś w Mielniku spotkaniu z MKS-em 4-1. Gospodarze objęli prowadzenie już w 4. minucie gry i jednobramkową przewagę dowieźli do przerwy. Olimpia wyrównała dopiero w 56 minucie za sprawą Mateusza Roszaka. 9 minut później ZKS na prowadzenie wyprowadził Mateusz Kołodziejski, a w 69 minucie Paweł Nowacki podwyższył z rzutu karnego na 3-1. Olimpia dobiła zespół z Mielnika 6 minut przed końcem meczu za sprawą Kołodziejskiego. Swoje spotkanie wygrał również drugi w tabeli Huragan Morąg. Bezpośredni mecz obu drużyn 30 maja w Morągu.