MIroslav Radović przeprowadza rajd prawą stroną - fot. turi

Legia Warszawa 3-0 Zalaegerszegi TE

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W ostatnim ostatnim sparingowym spotkaniu podczas zgrupowania w Austrii legioniści ograli węgierski zespół Zalaegerszegi TE 3-0. Do przerwy warszawianie prowadzili 1-0 po bramce Adriana Paluchowskiego w 17. minucie. Po zmianie stron samobójcze trafienie zaliczył Pavicevic, a w 61. minucie na 3-0 podwyższył ponownie Paluchowski. Taki rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka.

Legia w tym meczu była zespołem zdecydowanie lepszym. Węgrzy tak naprawdę nie stworzyli sobie żadnej stuprocentowej okazji. Natomiast legioniści mogli wygrać wyżej, gdyby z metra do bramki trafił Inaki Astiz.

Zapraszamy do lektury zapisu naszej relacji LIVE! z tego meczu.

Legia Warszawa 3-0 (1-0) Zalaegerszegi TE FC
1-0 - min. Adrian Paluchowski
2-0 - min. Darko Pavicevic (samob.)
3-0 - min. Adrian Paluchowski

Legia Warszawa: 82. Jan Mucha - 3. Wojciech Szala (74,' 25. Jakub Rzeźniczak), 15. Inaki Astiz, 4. Dickson Choto, 11. Tomasz Kiełbowicz - 32. Miroslav Radović (74' 31. Maciej Rybus), 8. Maciej Iwański, 7. Piotr Giza, 46. Krzysztof Ostrowski - 20. Sebastian Szałachowski (46' 16. Ariel Borysiuk), 14. Adrian Paluchowski (68' 21. Marcin Mięciel)

Zalaegerszegi TE FC: 1. Geza Vlaszak (29' 23. Gabor Sipos, 59' 12. Krisztian Pogacsics) - 2. Gergely Kocsardi (46' 27. Artur Papizsanszkij), 18. Gergely Kovacs, 3. Milan Bogunović, 26. Leon Panikvar (88' 6. Peter Peter) - 20. Marian Sluka (59' 25. Zsolt Barna), 19. Dorde Kamber, 16. Peter Mate, 8. Levente Schultz (68' 15. Mark Petnehazi) - 5. Darko Pavićević (59' 24. Gergely Delczeg), 17. Zsolt Balazs (69' 29. Andras Horvath)

sędziował: Csaba Kustan