Wypożyczeni: Legioniści przeciw sobie

Fumen - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend doszło do rywalizacji drużyn, w których na wypożyczeniu przebywają legioniści. W Ekstraklasie GKS Bełchatów z Maciejem Korzymem w składzie przegrał z Polonią Bytom, w której bramki strzegł Wojciech Skaba. Natomiast w II lidze gol i asysta Michała Kucharczyka dały zwycięstwo Świtowi nad Resovią, w której zabrakło Damiana Łanuchy.

Wypożyczeni legioniści
Korzym Maciej (GKS Bełchatów) - od 75 minuty w przegranym 0-1 meczu z Polonią Bytom
Kucharczyk Michał (Świt NDM) - do 90 minuty w wygranym 2-1 meczu z Resovią. Strzelec gola na 1-0 w 11. minucie oraz asysta przy drugiej bramce
Łanucha Damian (Resovia) - nie grał w przegranym 1-2 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Majkowski Kamil (Znicz) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Płock
Skaba Wojciech (Polonia B.) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z GKS Bełchatów