LO: CWKS 1-0 Naprzód Brwinów

Piłkarze CWKS Legii zdobyli trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu ligi okręgowej z Naprzodem Brwinów. Legioniści wygrali na Obrońców Tobruku 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 20. minucie Adam Czubak. Po bardzo dobrej pierwszej połowie, po przerwie gra naszej drużyny była momentami nieco chaotyczna, ale ostatecznie "Wojskowi" odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Legioniści poznali także kolejnego rywala w Pucharze Polski - 16 września o godzinie 16 zagrają z Marcovią Marki.

CWKS Legia 1-0 (1-0) Naprzód Brwinów
1-0 20 min. Adam Czubak

Skład CWKS Legii: Bielecki - Adamuszewski (70' Polakowski), Guz, Gępczyński, Filipiak - Zielonka (60' Dąbrowicz), Brankiewicz, Winek, Karczmarczyk (46' Kwiatkowski) - Warecki, Czubak (80' W. Piotrowski).