Wypożyczeni: Kucharczyk ratuje remis

Fumen - Wiadomość archiwalna

Przerwa na mecze reprezentacji nie zwalnia z obowiązku gry piłkarzy z niższych rozgrywek ligowych. Tym samym kolejny raz swe umiejętności mógł zaprezentować Michał Kucharczyk. Wypożyczony z Legii napastnik uratował remis dla Świtu. Pierwsze kroki w barwach Zagłębia Lubin stawia Martins Ekwueme, który wystąpił w sparingu przeciw Ruchowi Chorzów.

Wypożyczeni legioniści:
Ekwueme Martins (Zagłębie Lubin) - 90 minut w wygranym 1-0 sparingu z Ruchem Chorzów. Asysta przy golu Traore
Kucharczyk Michał (Świt NDM) - od 46 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Kolejarzem Stróże. Strzelec gola na 1-1 w 80. minucie. Ponadto 1 września zagrał 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu reprezentacji Polski do lat 19 z Norwegią
Łanucha Damian (Resovia) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Przebojem Wolbrom
Majkowski Kamil (Znicz) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z MKS-em Kluczbork
Świdzikowski Maciej (Radomiak) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Włókniarzem Zelów
Trafalski Tomasz (Orkan Sochaczew) - 90 minut w wygranym 4-1 meczu z KS II Piaseczno; ponadto 2 września zagrał 90 minut i zdobył gola w wygranym 4-2 meczu Orkana z Promykiem Nowa Sucha w Pucharze Polski