Koszykarze Legii przez cały mecz w Siedlcach byli wspierani przez kibiców - fot. Hugollek

Koszykówka: SKK Siedlce 92-61 Legia (foto + video)

Bodziach i Raffi - Wiadomość archiwalna

Dotkliwej porażki doznali koszykarze Legii w wyjazdowym pojedynku z SKK Siedlce. Do przerwy legioniści przegrywali tylko pięcioma punktami 42-37. Niestety, od początku drugiej połowy różnica punktowa cały czas się powiększała i przekroczyła 20 "oczek". Naszą drużynę przez cały mecz dopingowała ponad 30-osobowa grupa kibiców. Więcej informacji i zdjęcia znajdziecie w dziale Koszykówka.

Fotoreportaż z meczu - 59 zdjęć Hugollka

Fotoreportaż z meczu - 35 zdjęć Rudej

Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w sobotę w Pruszkowie z młodzieżową reprezentacją Polski. Sparing rozpocznie się o godzinie 18 w hali Znicza. Mecz o punkty Legia rozegra w przyszłą środę - na Bemowie z Basketem Kwidzyn. W tym meczu, a także w kolejnym przeciwko Astorii nie wystąpi Artur Kijanowski, ukarany dwoma przewinieniami technicznymi w Siedlcach (rzucił piłką w sędziego). Przez 3 tygodnie z powodu kontuzji pauzować będzie grający trener Legii, Robert Pacocha.