Wypożyczeni: Legioniści strzelają

Fumen - Wiadomość archiwalna

Rozstrzelali nam się wypożyczeni z Legii piłkarze. Bramka Macieja Korzyma okazała się jedyną w meczu z Cracovią i tym samym jego GKS Bełchatów zanotował skromne zwycięstwo. W barwach Świtu po raz siódmy na listę strzelców wpisał się Michał Kucharczyk, który otworzył wynik w Olsztynie. Natomiast Wojciech Skaba w potyczce z Zagłębiem Lubin zaliczył samobója.

Wypożyczeni legioniści
Ekwueme Martins (Zagłębie Lubin) - do 70 minuty w wygranym 2-0 meczu z Polonią Bytom
Korzym Maciej (GKS Bełchatów) - do 81 minuty w wygranym 1-0 meczu z Cracovią. Strzelec zwycięskiej bramki w 49 minucie. Ukarany żółtą kartką
Kucharczyk Michał (Świt NDM) - do 63. minuty w wygranym 2-1 meczu z OKS 1945 Olsztyn. Strzelec bramki na 1-0 w 25 minucie.
Łanucha Damian (Resovia) - od 90 minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Wigrami Suwałki
Majkowski Kamil (Znicz) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Skaba Wojciech (Polonia B.) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Lubin. Strzelec samobójczej bramki w 76. minucie na 0-1.
Świdzikowski Maciej (Radomiak) - rozgrywki III ligi gr. łódzko-mazowieckiej pauzowały
Trafalski Tomasz (Orkan Sochaczew) - rozgrywki Ligi okręgowej gr. Warszawa II pauzowały