REKLAMA

Korona dyktuje zaporową cenę za Kiełba

Bodziach, źródło: Przegląd Sportowy - Wiadomość archiwalna

Działacze Korony Kielce podyktowali zaporową cenę za 21-letniego reprezentanta Polski do lat 21, Jacka Kiełba. Kielczanie chcą za swojego zawodnika milion euro, a za wypożyczenie 350 tysięcy złotych. Piłkarzem interesują się Legia i Jagiellonia, ale wobec wysokiej kwoty, do transferu definitywnego raczej nie dojdzie. "Wiemy, że Kiełbem interesują się Legia i Jagiellonia Białystok, ale nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnych pism czy zapytań.
Proszę jednak nie mieszać chłopakowi w głowie. On ma dopiero 21 lat, jego talent rozwija się tak, jak powinien. Jacek jest przy tym chłopakiem bardzo poukładanym. Właśnie podpisaliśmy nowy, pięcioletni kontrakt. Do 2014 roku jest naszym zawodnikiem. I trzymajmy się tej wersji" - mówi wiceprezes Korony Jarosław Niebudek.

Legia pytała natomiast bezpośrednio menedżera zawodnika, Radosława Osucha. "Tak, otrzymałem zapytanie od przedstawicieli warszawskiego klubu. Legia nie jest jednak jedynym przedstawicielem ekstraklasy, który interesuje się Jackiem" - przyznaje Radosław Osuch. Wątpliwe jednak, by patrzący na każdą złotówkę parę razy klub z Łazienkowskiej zdecydował się na spełnienie żądań Korony.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.