Relacja LIVE!: Cracovia 1-2 Legia

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa wygrała w dziesiątkę z Cracovią 2-1! Pierwsza połowa w wykonaniu legionistów była fatalna. Gospodarze objęli prowadzenie już w 11. minucie po golu Pawlusińskiego, a w 27. minucie czerwoną kartkę otrzymał Dickson Choto. Trener Legii miał nosa do zmian. Zdecydował się zdjąć Marcina Mięciela i wprowadził Tomasza Kiełbowicza, który w drugiej części gry świetnie podał do wprowadzonego chwilę wcześniej Sebastiana Szałachowskiego, który doprowadził do wyrównania, a dwie minuty później Grzelak lobem strzelił na 2-1 i Legia wywiozła ze stadionu Hutnika 3 punkty!

Relacja z meczu
- - - - -
Przed meczem:

W pierwszym wiosennym meczu legioniści zmierzą się z Cracovią. Spotkanie odbędzie się na stadionie Hutnika w Krakowie - początek o godzinie 20. Trener Jan Urban zapowiada grę dwoma napastnikami, a Legia nie może pozwolić sobie na stratę punktów aby zachować szanse na mistrzostwo Polski. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE!. Wynik możecie również śledzić na bieżąco w swoich telefonach.