ME: Legia 4-0 Lechia

Piłkarze Młodej Legii pewnie pokonali gdańską Lechię na stadionie przy Obrońców Tobruku. Młodzi legioniści objęli prowadzenie po trafieniu Macieja Górskiego w 27. minucie. Napastnik Młodej Legii, który w poniedziałek rozpocznie treningi z pierwszym zespołem, podwyższył jeszcze wynik na 3-0 w 55 minucie. Drugą bramkę zdobył 4 minuty przed przerwą Piotr Wasikowski, a wynik na 4-0 ustalił Adam Banasiak.

Kolejne spotkanie Młoda Legia rozegra w najbliższy czwartek o godzinie 15 z Lechem. Mecz rozegrany zostanie również przy Obrońców Tobruku.

Młoda Legia 4-0 (2-0) Młoda Lechia Gdańsk
1-0 27 min. Maciej Górski
2-0 41 min. Piotr Wasikowski
3-0 55 min. Maciej Górski
4-0 59 min. Adam Banasiak