ŻTS Nowy Dwór Gd. 86-73 Legia

Koszykarze Legii po bardzo dobrym meczu przegrali wyjazdowe spotkanie z ŻTS-em Nowy Dwór Gdański 73-86. Legioniści zagrali bez swojego lidera, Łukasza Zajączkowskiego oraz nowych nabytków - Świecha i Łapińskiego. "Mimo to mecz przez trzy kwarty był bardzo wyrównany. Niestety za duża liczba indywidualnych błędów sprawiła, że gospodarze w ostatniej kwarcie osiągnęli przewagę i zwyciężyli" - mówi LegiaLive! trener "wojskowych", Robert Chabelski. Po trzech kwartach ŻTS prowadził zaledwie pięcioma punktami. Z powodu absencji paru zawodników, na parkiecie więcej czasu spędzili Konrad Opalski i Artur Grzejszczyk. Za tydzień Legia zagra w Warszawie z Sidenem Toruń.

Kilkanaście zdjęć z meczu znajdziecie na stronie ŻTS-u.