Holnicki na testach w Żyrardowiance

Wiele wskazuje na to, że Legia straci kolejnego zawodnika z poprzedniego sezonu. Po odejściu z naszego klubu Piotrowskiego, Wojtyńskiego, Zajączkowskiego, Grzejszczyka i Stasiaka, Legię prawdopodobnie opuści 20-letni Rafał Holnicki-Szulc. Rozgrywający Legii, który zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów przebywa na testach w Żyrardowiance Żyrardów. Holnicki-Szulc wystąpił w dwóch meczach Żyrardowianki w turnieju w Piasecznie, w drugim z nich zdobył 12 punktów.

Nie jest żadną tajemnicą, że w Legii brakuje rozgrywającego, a po odejściu "Kaczmara", brak zawodników na tę pozycję będzie jeszcze bardziej widoczny.