Wygrana w Stargardzie

źródło: cwkslegia.pl - Wiadomość archiwalna

Kolejny mecz w rozgrywkach II ligi siatkarze CWKS Legia rozegrali w Starogardzie Gdańskim. Legia wygrała 3-1 (25-14,25-19,13-25,25-17). Po pierwszych dwóch wygranych setach wydawało się, że można pozwolić sobie na kilka eksperymentów i jak to się mówi "dać pograć wszystkim". Niestety zawodnicy, którzy weszli na boisko w trzecim secie całkowicie zawiedli. Pewna skuteczna gra gospodarzy i dziwne rozkojarzenie legionistów przyniosły wysoką przegraną.

W czwartym secie ponownie do gry wróciła szóstka z pierwszych dwóch setów.

Skład Legii: Drabkowski, Górecki, Świerżewski, Kąkowski S., Burzec, Kępka i Gradowski (libero) oraz Jajszczak, Chmielewski, Michalak, Kąkowski A. i Orzechowski.
Punkty zdobywali: Kąkowski S. 16, Burzec 12, Kępka 10, Górecki, Świerżewski, Kąkowski A. po 3, Michalak, Orzechowski, Drabkowski po 2 oraz Jajszczak 1.