Andrzej Wrona w reprezentacji Polski

źródło: volley.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski juniorów weźmie w dniach 24-28.05. udział w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy. W sobotę poznaliśmy skład, w jakim polscy juniorzy będą walczyć o awans w Bardejovie. Wśród wybrańców trenera Zdzisława Gogola znalazł sie zawodnik KS METRO Andrzej Wrona. Rok temu Andrzej wraz z kolegami z METRA wywalczył złoty medal MP kadetów, potem cały sezon rozgrywał dobre mecze w barwach Legii Warszawa w drugiej lidze, a pod koniec marca zdobył brązowy medal mistrzostw Polski juniorów.
Obok Bartka Gawryszewskiego, Zbigniewa Bartmana i Bartka Jajszczaka, Andrzej Wrona jest czwartym zawodnikiem, który rozpoczynał siatkarską przygodę w KS METRO i który dostąpi zaszczytu reprezentowania barw kraju w oficjalnych zawodach międzynarodowych. Gratulacje!

Przeciwnikami naszych siatkarzy w słowackim Bardejowie oprócz gospodarzy będą reprezentanci Czech, Bośni i Hercegowiny, Grecji oraz Chorwacji.

Kadra na turniej w Bardejovie:
Rozgrywający:
Waldemar Kaczmarek (Skra Bełchatów),
Krzysztof Antosik (MMKS Kędzierzyn-Koźle)

Atakujący:
Mikołaj Sarnecki (Skra Bełchatów),
Bartosz Kurek (Mostostal Kędzierzyn-Koźle)