Legia 0-3 KKS Kozienice

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Siatkarze Legii nie sprostali przed własną publicznością drużynie KKS Kozienice. Goście wygrali gładko 3-0 w setach, ogrywając legionistów do 21, 23 i 15. Mecz obejrzało 70 kibiców.

Podopieczni trenera Nowaka podjęli walkę jedynie w dwóch pierwszych setach. W drugiej partii prowadzili nawet 23-22, ale wypuścili zwycięstwo w secie z ręki. Trzecia odsłona toczyła się już zdecydowanie pod dyktando kozieniczan.
Legioniści wystąpili osłabieni brakiem dwóch środkowych, Marka Rybaka i Macieja Chilmanowicza. W tej sytuacji debiut w drużynie stołecznej zaliczył pozyskany z Metra Sławomir Pyta. Nowy gracz Legii zaprezentował się obiecująco, ale na pewno nie pokazał jeszcze pełni swoich możliwości.

Skład Legii: Obuchowicz 8, Pyta 8, Chmielewski 7, Królikowski 6, Grobelny 4, Żyłkowski 1, Koper (libero) oraz Kruk 3, Pucuła 1, Obradović 0.