Dopiero czwarte miejsce Metra na Mazowszu

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Siatkarzom Metra Warszawa, prowadzonym przez trenera Wojciecha Szczuckiego nie udało się awansować do 1/8 MP Juniorów. W turnieju o Mistrzostwo Mazowsza zajęli ostatnie, 4 miejsce. W piątkowym meczu z Pekpolem Ostrołęka gracze z Ursynowa ulegli 1-3. Choć pierwszy set zdecydowanie wygrali stołeczni siatkarze, to trzy kolejne zakończyły się zwycięstwem graczy z Ostrołęki. W ostatnim Pekpol prowadził już nawet 16-8 i 24-21, ale po chwili było już 25-24 dla Metra.

Fotoreportaż z meczu Metro - Czarni - 18 zdjęć Raffiego
Jednak wiecej zimnej krwi zachowali goście i wygrali 30-28.

W sobotę siatkarze Metra ulegli MOS-owi Wola 2-3, choć prowadzili już w setach 2-0. Czwarta partia zakończyla się wygraną podopiecznych trenera Krzysztofa Felczaka 31-29, a w tiebreaku gracze MOSu wygrali 17-15.

Niedzielny mecz "o wszystko" z Czarnymi zakończył się wygraną radomian 3-1. Tym samym zespół Czarnych wygrał turniej z kompletem zwycięstw, a Metro zakończyło już sezon juniorski w sezonie 2009/2010.