Hokej: KS Toruń 8-3 Legia

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Hokeiści przegrali w pierwszym meczu nowego sezonu 3-8 z zespołem KS Toruń. W drużynie gospodarzy wystąpiło kilku doświadczonych graczy, natomiast legioniści przystąpili do spotkania w dużym osłabieniu. Pierwsza tercja była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 2-1.
Podobnie było w początkowych minutach drugiej części spotkania, ale później legioniści nie potrafili sobie poradzić w starciu ze spadkowiczem z PLH i ostatecznie stracili kolejne trzy bramki. W trzeciej tercji goście strzelili dwie bramki, ale grali bardzo słabo i nie byli w stanie odmienić losów spotkania.

W niedzielę legioniści będą pauzowali. Następne pięć meczów rozegrają na Torwarze II - 18 września podejmą Polonię Bytom, 19 września zmierzą się z Orlikiem Opole, 25 września zagrają z GKS-em Katowice, 26.09. z rezerwami Zagłębia Sosnowiec, a 2 października zmierzą się z zespołem MMKS Nowy Targ. Wszystkie mecze sobotnie rozpoczną się o godz. 15:30, a niedzielne o godz. 13:30. Bilety w cenie 10 zł można nabywać bezpośrednio przed spotkaniami. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do przychodzenia na Torwar II i wspierania naszych zawodników głośnym dopingiem.