Fani Legii głośno dopingowali koszykarzy przez całe spotkanie - fot. Fumen

Koszykówka: Legia 76-58 La Basket (+ doping)

Koszykarze Legii wygrali w sobotę 76-58 z zespołem La Basket. Wygrana wcale nie przyszła łatwo - legioniści w pierwszej połowie grali słabo i w połowie meczu prowadzili nawet goście. W naszym zespole zabrakło Piotra Nawrota i Artura Grzejszczyka. Nasz zespół był przez cały czas głośno dopingowany przez kibiców. Najlepiej wychodziła pieśń "Hej Legia kosz...", którą fani śpiewali przez kilkanaście minut.

Fotoreportaż z meczu - 73 zdjęcia Fumena

Fotoreportaż z meczu - 62 zdjęcia Gacka

Nasi zawodnicy mają na swoim koncie komplet zwycięstw. Jutro kolejny mecz Legii - tym razem zaległe spotkanie rozegramy w Kozienicach z MGUKS. Początek o godzinie 16:30 w hali przy ul. Głowaczowskiej.