Porażka III-ligowej Rosy z zespołem I-ligowym

III-ligowe rezerwy Rosa Sportu Radom przegrały w sparingu z pierwszym zespołem radomskiego klubu, występującym w I lidze 99-60 (17-15, 19-4, 20-12, 18-19, 25-10). Spotkanie trwało 5x10 minut. "Mimo ostatecznego wyniku jesteśmy zadowoleni z tego sparingu.
Zagraliśmy z bardzo mocnym przeciwnikiem a pierwsza i czwarta kwarta była w naszym wykonaniu bardzo dobra" - powiedział serwisowi rosasport.pl trener III-ligowej drużyny Karol Gutkowski.

Rosa w rundzie zasadniczej nie doznała żadnej porażki. W sparingu z pierwszą drużyną punkty dla Rosy II zdobyli: Kapturski 10, D.Wólczyński 9, Zwęgliński 8, Kogut 9, Stanios 6, Łabędź 5, Popiel 5, Mamcarczyk 3, Sobuta 2, Gos 2, Walczyna 1, J.Wólczyński 0, Kuczyński 0, Zegzuła 0, J.Wróbel 0, Parszewki 0.

Rezerwy Rosy Radom będą rywalem Legii w fazie strefowej rozgrywek o awans do II ligi.