Fani Legii do końca dopingowali swój zespół - fot. Bodziach

Koszykówka: Legia 65-76 Rosa Sport Radom

Koszykarze Legii przegrali z Rosą Sport Radom 65-76 i ich szanse na awans zacznie zmalały. Pierwsza kwarta zakończyła się 6-punktowym prowadzeniem gości. Kolejne dwie odsłony meczu były remisowe. 5 minut przed końcem było już nawet 63-63, ale niestety w końcówce lepiej punktowali goście. Po raz kolejny sędziowie wielokrotnie mylili się na korzyść rywali. Legię przez cały mecz wspaniale dopingowało 220 fanów. Więcej informacji w dziale Koszykówka. Fotoreportaż z meczu - 42 zdjęcia Hagiego

Fotoreportaż z meczu - 40 zdjęć Bodziacha

Fotoreportaż z meczu - 36 zdjęć Gacka
Po spotkaniu warszawskich fanatyków głośno komplementowali radomianie. Niestety tym razem doping legionistów nie pomógł koszykarzom w wygranej.
Kolejny mecz koszykarze Legii rozegrają za 2 tygodnie - 26 lutego na Bemowie z Jagiellonką Warszawa.