Hokej: Legia 5-6 KTH Krynica

Marmar - Wiadomość archiwalna

Hokeiści Legii przegrali po dogrywce 5-6 z KS KTH Krynica. Po pierwszej tercji prowadzili goście (po bramce zdobytej z rzutu karnego), podobnie było po drugiej części gry. W ostatnich 20 minutach nasi zawodnicy zdołali jednak doprowadzić do remisu. Zwycięską bramkę dla katehetów zdobył w 63. minucie Artur Zieliński. Tym samym Legia dopisze do swojego konta tylko jeden punkt.

Fotoreportaż z meczu - 44 zdjęcia Marmara

10 marca o godz. 15:30 legioniści zagrają ostatnie spotkanie przed własną publicznością. Ich przeciwnikiem będzie HC GKS Katowice. Już teraz zapraszamy do hali Torwaru II.