REKLAMA

Tenis: Bartosiewicz mistrzem Warszawy seniorów

Bodziach, źródło: tenislegia.pl - Wiadomość archiwalna

W ostatnich tygodniach tenisiści Legii wzięli udział w mistrzostwach Warszawy w różnych kategoriach wiekowych. Wśród skrzatów drugie miejsce zajęła Julia Futerhendler, z kolei Piotr Pawlak dotarł do 1/4 finału turnieju singlowego, a w deblu był drugi.

W mistrzostwach Warszawy młodzików Kinga Psut zajęła drugie miejsce, Filip Kolasiński był trzeci, a Zuzia Sokalska dotarła do 1/4 finału. W mistrzostwach stolicy w kategorii kadetów trzecie miejsce zajął Ksawery Pocieja, a Aleksander Pawlicki wygrał turniej deblowy i dotarł do 1/4 finału w singlu.

Mistrzem Warszawy seniorów został legionista Krzysztof Bartosiewicz.

W turnieju do lat 14 w Bytomiu bardzo dobrze zaprezentował się Michał Sikorski, który zwyciężył zarówno w singlu, jak i deblu. W PozBruk Cup triumfował Wojciech Lutkowski. Lutek odniósł w turnieju pięć zwycięstw, w tym to najcenniejsze - nad Rafałem Teurerem z SKT Szczecin.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.