Fani Legii na meczu koszykarzy na Bemowie - fot. Hagi
REKLAMA
REKLAMA

W piątek ostatni mecz kosza w tym roku i bilety na kolejny mecz na Kole

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W najbliższy piątek o godzinie 18:30 koszykarze Legii zagrają ostatni w tym roku mecz ligowy, z Pułaskim Warka. Serdecznie zapraszamy wszystkich na Bemowo - to ostatnia szansa w tym roku by wspierać nasz klub fanatycznym dopingiem. Wstęp kosztuje 5 złotych, a prowadzona będzie także przedsprzedaż biletów na kolejny mecz na Kole, 12 stycznia.

Tego dnia o godzinie 18:00 legioniści zagrają z liderem rozgrywek II ligi, MCKiS Jaworzno. Wstęp na ten mecz kosztować będzie 12 złotych. W piątek pierwsza okazja do zakupu na kolejny pojedynek naszej drużyny w hali Koło. Już teraz ogłaszamy mobilizację!

Przy wejściu do hali na Obrońców Tobruku prowadzona będzie Rywalizacja Dzielnic. Więcej informacji w dziale Koszykówka.

Najbliższe mecze koszykarskiej Legii:
21.12 (PT) g.18:30 Legia Warszawa - Pułaski Warka [ul. Obrońców Tobruku 40]
12.01 (SO) g.18:00 Legia Warszawa - MCKiS Jaworzno [hala Koło, ul. Obozowa 60]
19.01 (SO) AZS AGH Kraków - Legia Warszawa
02.02 (SO) g.18:00 Legia Warszawa - Tur Bielsk Podlaski [hala Koło, ul. Obozowa 60]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.