Koszykówka: Legia Warszawa 62-73 MCKiS Jaworzno

W sobotę koszykarze Legii podejmowali na Bemowie jedyny niepokonany II-ligowy zespół, MCKiS Jaworzno. Zacięty mecz, w którym na początku kilkupunktową przewagę uzyskali goście, zakończył się wynikiem 62-73. Wyniki poszczególnych kwart: 13-16, 19-21, 16-21, 14-15. Przez całe spotkanie komplet publiczności głośno dopingował Legię. Więcej w dziale Koszykówka. Kolejny mecz legioniści rozegrają w sobotę 19 stycznia o 16:00 w Krakowie.

Fotoreportaż z meczu - 62 zdjęcia Mishki

Fotoreportaż z meczu - 38 zdjęć Hagiego
W trakcie dzisiejszego meczu nastąpiła kilkuminutowa awaria oświetlenia - najpierw ciemno zrobiło się w całej hali, później udało się częściowo doświetlić parkiet. Goście wyrazili zgodę na grę w takich warunkach i ostatnich kilka minut drugiej kwarty toczyło się w przyciemnionej atmosferze ;). W przerwie awarię udało się usunąć.

Na meczu obecnych było 30 dzieci ze szkół. Po końcowej syrenie miała miejsce akcja "Argentyna" - w górę poleciało kilkaset kilogramów konfetti i serpentyn.