Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 6 maja 2013 r. godz. 19:33

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Derby Splitu, Buenos Aires i Montevideo

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Derby Splitu pomiędzy RNK a Hajdukiem zebrały na trybunach garstkę widzów, a wszystko za sprawą bojkotu meczu ze strony "Torcidy". Kibice Hajduka uznali, że trzykrotne podniesienie przez gospodarzy cen biletów na to spotkanie jest przesadą. W pustym sektorze gości wywiesili transparent "Za murami, na ulicy, serce bije dla Hajduka", a sami zebrali się na ulicy za obiektem, skąd dopingowali swój zespół, odpalając przy tym pirotechnikę.
Doszło także do starć kibiców Hajduka z policją.

Bardzo dobrze zaprezentowali się kibice Crvenej Zvezdy na wyjazdowym meczu w Jagodnicy (120 km), gdzie stawili się w 12 tysięcy. Lepszych prezentacji można się było spodziewać po derbach Buenos Aires. Boca odpalili świece dymne, mieli pasy materiału i konfetti. River Plate wypełniło swoją trybunę do ostatniego miejsca. W ostatni weekend rozegrano także derby Montevideo pomiędzy Nacionalem a Penarolem.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Hajduk Split na derbach z RNK Split:


Rijeka na meczu z Dinamo Zagrzeb:
Crvena Zvezda Belgrad na wyjazdowym meczu z Jagodiną:

Corinthians na derbach z Sao Paulo:Nacional na derbach Montevideo z Penarolem:

Penarol na derbach Montevideo z Nacionalem:Boca Juniors na derbach Buenos Aires z River Plate:
River Plate na wyjazdowym meczu z Boca Juniors:

Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!