Poniedziałek, 14 sierpnia 2000 r. godz. 10:01

III liga: Legia II 6-1 MZKS Kozienice

Redakcja, źródło: Gazeta Wyborcza

Rezerwy Legii strzeli?y najwi?cej goli nie tylko w tej kolejce, ale tak?e w ca?ej historii swoich wyst?pów w trzeciej lidze. Dru?yna z Warszawy zdeklasowa?a MZKS Kozienice wygrywając 6-1.

Spotkanie rozegrano na boisku Świtu. By?a to kara za wybryki chuliganów podczas meczu z Arką Gdynia. Warszawiacy ju? po 20 minutach prowadzili 4:0. W debiucie w barwach "wojskowych" bramk? zdoby? najm?odszy gracz Adam Cieśli?ski.

Na kolejne gole trzeba czekano niemal do ostatnich minut. - Trudno by?o zmobilizowa? zawodnikĂłw, gdy przeciwnik le?a? na ?opatkach - stwierdzi? trener Jerzy Kraska. [ wi?cej ]