Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 27 maja 2013 r. godz. 14:06

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Europejskie puchary 2012/13 (24)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę na Wembley rozegrano finał Ligi Mistrzów, w którym zmierzyły się dwie niemieckie drużyny - Bayern Monachium i Borussia Dortmund. Obie ekipy wykorzystały przyznane im pule wejściówek i zajęły miejsca głównie za bramkami oraz na sektorach bezpośrednio sąsiadujących z nimi. Kilka dni przed meczem okazało się, że UEFA nie zgodziła się na zaplanowaną przez BVB choreografię.

Chodziło o brak możliwości prezentacji oprawy na dwóch kondygnacjach stadionu Wembley. Ultrasi BVB przepraszali pozostałych kibiców za brak oprawy na finałowym meczu z Bayernem, zrzucając winę na UEFA.

Bayern tymczasem zaprezentował oprawę, i to na dwóch kondygnacjach. Była kartoniada, ponadto w trakcie spotkania fani z Monachium odpalili kilkanaście rac.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Borussia Dortmund na finale Ligi Mistrzów na Wembley:Bayern Monachium na finale Ligi Mistrzów na Wembley:

Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!