Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Rapid Wiedeń na meczu z Austrią Wiedeń - fot. tornadosrapid.at
Rapid Wiedeń na meczu z Austrią Wiedeń - fot. tornadosrapid.at
Środa, 14 sierpnia 2013 r. godz. 12:21

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

NSŚ: Derby Wiednia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Prezentowaliśmy już zdjęcia i filmy z derbów Bukaresztu, na których zarówno Dinamo, jak i Steaua pokazali się z dobrej strony. W ostatni weekend rozegrano także derby Wiednia, w których Rapid podejmował Austrię Wiedeń. Obie ekipy zaprezentowały się nieźle - Rapid przygotował kilka choreografii z okazji 25-lecia Ultras Rapidu.

Austria tymczasem pokazała skromną oprawę, ale nieźle wyglądali podczas przemarszu na stadion lokalnego rywala, podczas którego towarzyszył im samochód z nagłośnieniem i pirotechnika.

Rapid przygotował sektorówkę "Ultras Rapid", flagowisko, mini kartoniadę, transparenty na dwóch kijach, świece dymne i racowisko, a także transparenty z okazjonalnymi hasłami. Austria zaprezentowała baloniadę, transparenty na dwóch kijach i niewielką sektorówkę.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.Rapid Wiedeń na meczu z Austrią Wiedeń:


Austria Wiedeń na meczu z Rapidem Wiedeń:Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!