Andrzej Paszkiewicz w Inowrocławiu nie poprowadził Legii do kolejnej wygranej - fot. Bodziach

Koszykówka: KSK Noteć Inowrocław 85-62 Legia

Koszykarze Legii przegrali dzisiaj w wyjazdowym meczu ligowym z KSK Noteć Inowrocław 62-85(25-22, 16-17, 30-9, 14-14). Legioniści zagrali bez kontuzjowanych Przemysława Jaworskiego i Rafała Piesia, a krótko na boisku pojawił się chory Paweł Podobas. Tym samym przerwana została passa 16 ligowych wygranych z rzędu. Więcej informacji w dziale Koszykówka.

Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Bodziacha

Fotoreportaż z meczu - 19 zdjęć Szymona

Legia fatalnie spisała się w III kwarcie, która zadecydowała o końcowej porażce.

Kolejny mecz legioniści rozegrają w sobotę 22 lutego o 18:00 w hali na Bemowie. Rywalem Legii będzie Wybrzeże Korsarz Gdańsk. Bilety wstępu w cenie 7 złotych będą do kupienia w dniu meczu od godziny 17.