Czwartek, 31 sierpnia 2000 r. godz. 09:23

III liga: Kolejne zwyci?stwo rezerw

Redakcja, źródło: Gazeta Wyborcza

Rezerwy warszawskiej Legii Daewoo pokona?y Piotrcovi? 2-0. Obydwie bramki zdoby? Tomasz Jarz?bowski, chocia? gra? tylko pĂł? godziny.

Jarz?bowski wystąpi? w pierwszej po?owie wtorkowego meczu Legia - GKS Katowice w Pucharze Ligi i rozpoczą? trzecioligowe spotkanie na ?awce rezerwowych. W 61 min zmieni? s?abo grającego Jacka Magier?, który tak?e gra? we wtorek. Zaledwie dwie minuty po wejściu na boisko obro?ca Legii sko?czy? akcj? ?ukasza Mierzejewskiego, strzelając g?ową pierwszą bramk? dla gospodarzy. Trzy minuty przed ko?cem ustali? wynik meczu po solowej akcji. [ wi?cej ]