Czesław Michniewicz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Michniewicz: Słodko-gorzki wieczór

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czesław Michniewicz (trener Pogoni): Słodko-gorzki jest smak tego wieczoru. Przegraliśmy, ale awansowaliśmy do pierwszej ósemki. Zagraliśmy dobrze i mądrze. Wiemy na co stać Legię i byliśmy na to przygotowani. Wiele problemów sprawiał nam Guilherme, a jeszcze więcej Orlando Sa. Ale Legia to aktualny mistrz Polski i być może także przyszły.

Cieszę się z awansu do fazy mistrzowskiej. Jeszcze niedawno wydawało się to niemożliwe. Teraz czekają nas mecze z czołówką. Nie chcę mówić, jaki jest nasz cel. Nie mówię o mistrzostwie, choć po podziale punktów wiele jest możliwe. Na pewno jednak faworytami są Legia i Lech. My będziemy ciułać punkty i mam nadzieję, że po ostatniej kolejce będziemy zadowoleni.

Nie podoba mi się podział punktów. To tak jakby przed ostatnim etapem Tour de France odbierać przewagę czasową. Najwięcej tracą na podziale Legia i Lech. Dla nas podział nie jest oczywiście aż tak zły.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.