REKLAMA

NSŚ: Europejskie puchary 2014/15 (20)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Za nami półfinałowe mecze Ligi Mistrzów i Europy. Największą niespodzianką był awans do finału LE zespołu Dnipro Dniepropietrowsk. Na rewanżowym meczu tego klubu w Kijowie, ok. 470 km od Dniepropietrowska, pojawiło się ponad 62 tysiące fanów. Kibice Dnipro odpalili race, a awans do finału świętowali wbiegając na murawę.

Na meczach Juventusu i Barcelony, kluby przygotowały kartoniady "We are ready". Ciekawą prezentację na meczu z Dnipro w Neapolu przygotowali włoscy kibice. Kartoniadę "Eine Stadt Ein Traum" (jedno miasto, jedno marzenie) na meczu z Barceloną zaprezentowali także fani Bayernu. Kartoniada wraz z sektorówkami zaprezentowana została na stadionie Realu, a Fiorentina odpaliła skromne ilości pirotechniki na meczu z Sevillą.

W finale Ligi Europy na stadionie Narodowym w Warszawie zmierzą się Dnipro z Sevillą, a w Berlinie, w finale Ligi Mistrzów Juventus zagra z Barceloną.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Juventus na meczu z Realem Madryt:Real Madryt na wyjazdowym meczu z Juventusem:


Barcelona na meczu z Bayernem Monachium:


Bayern Monachium na wyjazdowym meczu z Barceloną:


Napoli na meczu z Dnipro Dniepropietrowsk:Dnipro Dniepropietrowsk na wyjazdowym meczu z Napoli:


Fiorentina na wyjazdowym meczu z Sevillą:


Sevilla na meczu z Fiorentiną:


Bayern Monachium na meczu z Barceloną:Barcelona na wyjazdowym meczu z Bayernem Monachium:


Real Madryt na meczu z Juventusem:Juventus na wyjazdowym meczu z Realem Madryt:


Sevilla na wyjazdowym meczu z Fiorentiną:


Fiorentina na meczu z Sevillą:Dnipro Dniepropietrowsk na meczu z Napoli:Napoli na wyjazdowym meczu z Dnipro Dniepropietrowsk:

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.