fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

SKLW i Grupy Kibicowskie: Dajmy z siebie 1916%!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Dziś mamy szansę sięgnąć po 12 tytuł Mistrzów Polski. Wierzymy, że tak właśnie będzie! Aby jednak o godzinie 19.45 nasza koronacja stała się faktem, wszyscy musimy dać z siebie 1916 % możliwości! Piłkarze, trenerzy i my na trybunach - każdy z nas musi zrobić wszystko co w jego mocy, aby w jedyny słuszny sposób uczcić 100-lecie naszej Legii!

Mamy nadzieję, że atmosfera, którą stworzymy na stadionie, jak i ewentualne wspólne świętowanie poza nim, będą dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem.

Pamiętajmy, że jako kibice Legii Warszawa powinniśmy z godnością reprezentować nasz klub i barwy. Również świętując na ulicach Warszawy bawmy się odpowiedzialnie - tak, aby nasze miasto mogło być z nas dumne, tak jak my jesteśmy dumni z jego historii.

Na czas wspólnego przemarszu ulicami Rozbrat - Książęca - Krakowskie Przedmieście - Plac Zamkowy, przygotowany został samochód z nagłośnieniem, który wyznaczać będzie czoło pochodu na Starówkę, gdzie mamy nadzieję przywitać Mistrzów Polski i zdobywców Pucharu Polski A.D. 2016!

Z legijnym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa i Grupy Kibicowskie

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.