REKLAMA

W 3. rundzie el. LM Legia zagra z AS Trencin lub Olimpiją Ljubljana

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek w Nyonie rozlosowano pary 3. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Na tym etapie rozgrywek zwycięzca pary Legia Warszawa / Zrinjski Mostar zmierzy się ze zwycięzcą dwumeczu AS Trencin - Olimpija Ljubljana (4-3). Pierwsze spotkanie odbędzie się na wyjeździe, natomiast rewanż w Warszawie. Mecze zaplanowano na 26-27 lipca i 2-3 sierpnia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
moguai - 16.07.2016 / 10:21, *..dynamic-ww-02.vectranet.pl

@witold31
Karty Kibica obowiązują tylko na mecze w Warszawie, pewnie będzie jakaś osobna sprzedaż prowadzona na ten mecz, trzeba będzie podać PESEL itp (na miejscu w Warszawie)

odpowiedz
ooooolooooo - 16.07.2016 / 09:26, *..dynamic-ww-04.vectranet.pl

Witold31 ja Ci kupie bilet a Ty mnie przygarniesz na trasie

odpowiedz
witold31 - 16.07.2016 / 08:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam Was bracia! Jestem kibicem Legii z Zakopanego, jeżeli Legia będzie grała z Trencinem zagrają w Zilinie do której mam 130 km czy ktoś z Was wie jak będę mógł kupić bilet na ten mecz? Czy tylko na miejscu w Wawie? Czy jak wyślę znajomemu moją kartę kibica czy będzie mógł mi kupić bilet? Pozdrawiam

odpowiedz
johnny - 15.07.2016 / 22:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Słowenia czy Słowacja najpierw trzeba przejść Albańców i na tym się skupmy

odpowiedz
.., - 15.07.2016 / 20:18, *..centertel.pl

Wysyp tutaj Dup jeczacych

odpowiedz
Marek - 15.07.2016 / 19:46, *..play-internet.pl

Rocky ty się zajmij lepiej swoją dyscypliną sportu,

odpowiedz
Zywiec - 15.07.2016 / 17:31, *..telico.pl

Bodo zylina to zgoda Górala Zywiec a nie ruchu.

odpowiedz
Rocky - 15.07.2016 / 17:16, *..21.dsl.dynamic.t-mobile.pl

Mamy szansę jednak 4 runda według mnie max z obecnym składem, zresztą w fazie grupowej nie zdziwił bym się gdyby my dostali dwucyfrowy wynik.

odpowiedz
do mańka - 15.07.2016 / 16:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

maniek, nie 4000 tylko 11,000 bo mecz odbędzie się w Żylinie, choć 11 tysi to też za mało

odpowiedz
robak - 15.07.2016 / 16:50, *..centertel.pl

Oj tam trencin srencin. Straszycie a zobaczycie że będzie niespodzianka i zagramy na Słowenii :D

odpowiedz
ech - 15.07.2016 / 16:39, *..dynamic.chello.pl

Trencin ma bardzo utalentowanych zawodników którzy mają marzenie osiągać sukcesy, Legia ma zawodników którzy myślą o pieniądzach, a część składu teraz snuje transferowe plany, do tego nowy trener i ogólny bałagan... To wszystko sprawia że odpadniemy jak nie teraz z Mostarem to w kolejnej rundzie z Trencinem... :(

odpowiedz
@maniek - 15.07.2016 / 16:35, *..dynamic.chello.pl

ale mecz będzie pewnie w Żylinie

odpowiedz
Legionista80 - 15.07.2016 / 16:12, *..play-internet.pl

Co za kretyn z obLesnego ze zwolnil Rosjanina po dublecie, wiedzac jak malo czasu po euro jest do eliminacji....ten Hasi nawet jak jest dobry to nie ustawi druzyny w tydzien...to nie magik! Jestesmy slabi jak cweltick przem meczami z Nami gdy zmienili trenera. .. ebabenga, polonistka i pseudo Corleone-golas do dymisji....za cweltic, ostrowska, Rado i Niedzwiedzia...

odpowiedz
maniek - 15.07.2016 / 15:56, *..dynamic.chello.pl

Stadion Słowaków 4000 pojemności słabo bo chętnych będzie pewnie 2 razy tyle

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 15.07.2016 / 15:17, *..p2p.business.static.vectranet.pl

Ciekawszy wyjazd byłby do Lubljany, ale pewnie nie uda im się odrobić strat z pierwszego meczu.

odpowiedz
do ZS - 15.07.2016 / 15:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

nie wiadomo jeszczce - to ustala uefa. Dowiesz się pewnie gdzieś za 2 dni

odpowiedz
Legionista80 - 15.07.2016 / 14:55, *..play-internet.pl

My jestesmy w tej chwilii jak cweltic przed meczem z Nami po zmianie trenera...jak kolos na glinianych nogach....idealni do trafienia przez Olimpie ; ( nieudacznik koralik i polonistka zmienili trenera i bedzie slabo....

odpowiedz
ZS - 15.07.2016 / 14:43, *..adsl.inetia.pl

Podbijam pytanie. Ktoś wie kiedy będzie wiadomo wtorek czy środa mecz wyjazdowy w ostatnim tygodniu lipca?

odpowiedz
Cch - 15.07.2016 / 14:32, *..grudziadz.mm.pl

Super ze blisko szkoda ze raczej bez szans na awans.

odpowiedz
Arek - 15.07.2016 / 14:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do czego to doszło, żeby trzeba było się bać mistrza Słowacji?

odpowiedz
RR Ursus - 15.07.2016 / 14:09, *..194.in-addr.asseco.pl

....ciekawy artykuł na Weszło

http://weszlo.com/2016/07/15/slowackie-porto-za-dwa-miliony-weszlo-z-wizyta-w-trenczynie/

odpowiedz
ar - 15.07.2016 / 14:08, *..dynamic.chello.pl

Bardzo, ale to bardzo złe losowanie. Rosenborg był trudny ale moim zdaniem i tak łatwiejszy niż Trencin. Trenin to zabójczo skuteczna drużyna która ciągle rośnie w siłe.

odpowiedz
jnq - 15.07.2016 / 14:03, *..static.ip.hexaoperator.pl

oma, 15.07.2016 13:38 - *.internetdsl.tpnet.pl

ty sie dobrze czujesz???
srednia wieku tej druzyny to 21,6 lat, moze 2 wyrozniajacych sie zawodnikow, male doswiadczenie na miedzynarodowej arenie...
za 2 tygodnie bedziemy w lepszej formie i taki trencind to powinien byc spacerek...

odpowiedz
bshs - 15.07.2016 / 13:54, *..4

ljubljana ma ladny i nowy stadion :p

odpowiedz
oma - 15.07.2016 / 13:38, *..internetdsl.tpnet.pl

Gorzej być nie mogło ... osoby które chodź trochę śledzą inne ligi to myślę że również są takiego samego zdania . Przykre ale prawdziwe - na Trencin jesteśmy jeszcze za słabi.

odpowiedz
ton - 15.07.2016 / 13:32, *..12-3.cable.virginm.net

Trenerze wierze w Pana i druzyne Lm jest Nasza w tym roku!! Jedziemy z k..rwami!!!! DHN-DUMA HONOR NIESMIERTELNOSC!!!!

odpowiedz
Szczerze - 15.07.2016 / 13:31, *..dynamic.chello.pl

Szczerze to trafilśmy gorzej niż Rosenborg... Trencin jest teraz w mega formie a Legia w rozsypce :(

odpowiedz
gal anonim - 15.07.2016 / 13:28, *..centertel.pl

Ktoś się orientuję kiedy będzie podana dokładna data meczu? Chodzi mi głownie o ten wyjazdowy bo trzeba sobie wolne zaklepać w pracy.

odpowiedz
Morguś - 15.07.2016 / 13:26, *..play-internet.pl

Nie biadolcie,każdy mecz jest inny tylko trzeba zapierniczać 94 minuty .i jakiś transfer by się przydał,najlepiej z Trencina hehe

odpowiedz
Mr T - 15.07.2016 / 13:25, *..internetdsl.tpnet.pl

Raczej do Olimpi bdziemy jechać i to będzie...trudny mecz.

odpowiedz
cieciu - 15.07.2016 / 13:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

He he. W necie jest zdjęcie jak w finale pucharu Słowacji w 2015 r. wywiesili flagę na całą dlugość płotu: "TRENCIANSKA LEGIA"

odpowiedz
Nienawidzimy wszystkich - 15.07.2016 / 13:19, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

a co nas obchodzi zgoda Olimpii Warszawa? Jesteśmy Legia i nienawidzimy wszystkich

odpowiedz
Dickson Chotowski - 15.07.2016 / 13:04, *..range86-153.btcentralplus.com

Dobrze ze nie albania......

odpowiedz
m - 15.07.2016 / 13:02, *..104

NIE MA SIĘ Z CZEGO CIESZYĆ. Zobaczycie że to jest silny przeciwnik. Trencin wpakował jakiś czas temu 5 bramek Wiśle wsparingu, pojechał ze SPartą Praga, zdominował rozgrywki na Słowacji i dawno odesłał w cień Slovan Bratislava. Trencin na Słowenii prowadził 4:0 do przerwy i wynik 3:4 z pierwszego spotkania to efekt tylko i wyłącznie tego że olali drugą połowę, ale Legii na pewno nie oleją...

odpowiedz
Bodo - 15.07.2016 / 13:00, *..range86-130.btcentralplus.com

a Żylina to zgoda Ruchu więc będzie ciekawie jak blisko granicy dużo Wisły wpadnie. Trzeba trzymać kciuki za Słowenię i jazda :)

odpowiedz
ech - 15.07.2016 / 12:51, *..dynamic.chello.pl

Trencin niedawno pojechał ze Spartą Praga. To jest mocny klub...Z taka formą jak teraz odpadamy jak nic :(

odpowiedz
robochłop - 15.07.2016 / 12:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

w naszej obecnej (niezbyt wysokiej) formie to taki Trencin będzie bardzo grożnym przeciwnikiem...

odpowiedz
edd - 15.07.2016 / 12:43, *..dynamic.chello.pl

Jedno jest pewne:
Jak wyeliminujemy Bośniaków to będziemy grać z klubem ze Słow.... :D

odpowiedz
Rych'(L) - 15.07.2016 / 12:41, *..centertel.pl

Najpierw to trzeba awansować.

odpowiedz
cLip - 15.07.2016 / 12:38, *..dynamic.chello.pl

Spoko. Trzeba ich pojechać i tyle. A dwie z tych drużyn: Cweltic, APOEL, Olympiacos, BATE odpadną przed IV rundą i Legia będzie rozstawiona także w decydującej fazie. Zobaczycie. TO jest szansa 100-lecia na awans do LM i to szansa 100-lecia, która trafia się na 100-lecie Legii.

odpowiedz
77/82 - 15.07.2016 / 12:32, *..dynamic.chello.pl

Dobrze, że nie jakieś Kazachy czy inne Azery. Na razie to jednak trzeba swoje zrobić w rewanżu z Mostarem. Ja wiem, że od dawna pierwsze mecze w pucharach są słabe, a potem dopiero przychodzi forma, ale zarówno trener jak i obecna kadra jest dużą niewiadomą przed sezonem. Bez owijania w bawełnę można stwierdzić, że jesteśmy najsłabsi od lat.

odpowiedz
MKK - 15.07.2016 / 12:31, *..cws.sco.cisco.com

Zajekurnabiście!

odpowiedz
Szaman - 15.07.2016 / 12:24, *..dzialdowo.vectranet.pl

AS Trencin rozgrywa swoje mecze kwalifikacyjne w Żylinie, czyli blisko granicy.

odpowiedz
Ali - 15.07.2016 / 12:24, *..134

jeszcze nic nie wiadomo, czy Słowacja czy Słowenia. Pamiętajcie że Olimpia ma zgode z Olimpią Warszawa więc wyjazd bez awantur ale za to o wiele ciekawszy niż ta słowacka bieda w Trenczynie.

odpowiedz
PS - 15.07.2016 / 12:23, *..16

A ja myślę, że raczej Słowenia ...

odpowiedz
Super Samiec - 15.07.2016 / 12:18, *..play-internet.pl

SŁOWACJA !!!

odpowiedz
gizior - 15.07.2016 / 12:17, *..128

Bardzo dobrze! Bliski wyjazd! Lecz rywali nie ma co lekcewarzyc!

odpowiedz
dziki miki - 15.07.2016 / 12:16, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

TO drodzy Legionisci SZYKOWAC sie na SLOWACJE.Ale trzeba przejc Znijski! przejdziemy E(L)O.

odpowiedz
grze - 15.07.2016 / 12:16, *..warszawa.virtuaoperator.pl

Cholernie ciężki przeciwnik ;/

odpowiedz
roben66 - 15.07.2016 / 12:13, *..static.ip.netia.com.pl

no i git wyjazd najbliższy z możliwych...

odpowiedz