Vadis Odjidja-Ofoe po meczu ze Sportingiem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Odjidja-Ofoe: Pokazaliśmy na co nas stać

Fumen i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Mieliśmy dobry plan na ten mecz i dobrze go realizowaliśmy. Nasi rywale nie stworzyli sobie zbyt wielu okazji, a my w końcówce mieliśmy szanse by podwyższyć na 2-0. Jednak 1-0 też wystarczyło do awansu, więc jesteśmy zadowoleni z wygranej - powiedział po meczu Vadis Odjidja-Ofoe.
- Najważniejsze było utrzymywanie piłki. Przez 15 minut w drugiej połowie byliśmy bardzo naciskani przez rywali, więc jak mieliśmy piłkę, to ważne było aby ją przetrzymywać jak najdłużej. Każdy dobrze wykonał swoją pracę, byliśmy skupieni i wiedzieliśmy co mamy robić. Legia od 21 lat nie grała w Lidze Mistrzów. Pierwszy mecz z Borussią był dla nas wszystkich trudny, ale dużo po nim się nauczyliśmy. Teraz dorośliśmy i jesteśmy bardziej doświadczeni. Było to widać w meczu ze Sportingiem. Niewiele osób dawało nam szanse na awans, ale pokazaliśmy na co nas stać i zgramy w Lidze Europy. Jesteśmy bardzo dobrą drużyną - dodał Belg.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.